Úvod > Praktické informace > Bezhotovostní platby

Švédští mistři
návykového rock'n'rollu

Royal Republic

Švédští mistři návykového rock'n'rollu a ostřílení muzikanti se zabijáckým instinktem pro skvělé refrény, ale i hudební nadšenci se zálibou v popu, garážovém rocku i hip-hopu, míří na otrokovický Lážo Plážo Fest! Skupina Royal Republic vnikla v roce 2007 ve švédském Malmö. Tvoří ji hlavní zpěvák a kytarista Adam Grahn, kytarista Hannes Irengård, basista Jonas Almén a bubeník Per Andreasson.

Kapela má za sebou několik skvělých alb a nespočet hitů. Síla Royal Republic však spočívá v energických vystoupeních, které mohli návštěvníci v České republice zažít na festivalech Rock For People, nebo Mighty Sound, kde kapela patřila k headlinerům. V zahraničí Royal Republic pravidelně hrají na festivalech jako Rock am Ring, Rock in Park nebo Download Festival. Doprovázeli také světové turné kapely Billy Talent.

Jejich poslední show v pražské Arše byla vyprodána a potvrdila všechny superlativy, která kapelu provází. "Ohlas vystoupení byl ohromný, publikum nechtělo kapelu pustit z pódia. Vypadalo to, že i sama čtveřice byla takovým úspěchem překvapena. Pokud přijedou příště, už by to mohlo být na O2 Universum nebo Forum Karlín, i když jejich muzice určitě nejvíc vyhovují sálky zhruba do 1000 návštěvníků, kde se dá uplatnit největší zbraň souboru, kontakt s publikem" píše Josef Vlček v recenzi Headlineru, kterou najdete pod tímto odkazem.

"Do Otrokovic přivážíme skvělou kapelu se světovým renomé, mnoha hity a koncerty našlapanými energií! Věřím, že Royal Republic budou ozdobou již tak nabitého programu Lážo Plážo Festu 2023. Pro festival je to důležitý a vzrušující krok novým směrem. Těšíme se." Dodává Jan Svoboda, za pořadatelskou agenturu Jackie Pro.

Nahoru Přesunout se na začátek stránky