Úvod > Praktické informace > Bezhotovostní platby

Jedeme
bezhotovostně

Opět přicházíme s nejrychlejším placením od NFCtron. Tím minimalizujeme fronty a ty si užiješ festival na maximum. Nabít kredit si můžeš online ještě před festivalem, nebo na místě hotově i platební kartou.

Na festivalu pak platíš přiložením náramku ke čtečkám, které mají všichni prodejci. Je to jednoduché, rychlé a ty máš stále přehled o své útratě.

Pokud vše neutratíš, o zbytek kreditu samozřejmě nepřijdeš. O vrácení zůstatku si můžeš zažádat do 14 dní po ukončení akce. Peníze ti pak přijdou na tvůj bankovní účet.

Chci nabít kredit 

Pro ještě lepší přehled doporučujeme využít mobilní aplikaci NFCtron dostupnou pro Android nebo iOS. Po načtení čipu pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíš celou svou útratu i aktuální zůstatek. Můžeš také hodnotit provedené nákupy, dostávat notifikace o jednotlivých objednávkách a po akci si zde pohodlně vrátit zbylé peníze na bankovní účet.


Proč si dobít kredit online?

Dobití kreditu online zdarma:

  • Dobij si kredit zdarma online a vyhneš se tak případné frontě
  • Nezaplatíš nic navíc
  • Náramek s čipem obdržíš automaticky po předložení vstupenky na Lážo Plážo Fest
  • Následně ti jej spárují s kreditem na dobíjecím místě NFCtron po předložení QR kódu, který ti přišel po nabití

Chci nabít kredit 

Dobití kreditu na akci:

  • Peníze si dobiješ hotově nebo kartou na označeném dobíjecím místě NFCtron
  • Aktivační poplatek za první dobití je 30 Kč
  • Obdržíš informační papír s odkazem a QR kódem, který si uschovej pro kontrolu zůstatku a vrácení zbývajícího kreditu

FAQ

Dobití kreditu online zdarma:
Po každé objednávce ti zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíš také v mobilní aplikaci NFCtron. Stačí načíst čip nebo v online účtence naskenovat QR kód z tištěného informačního papíru, který obdržíš, pokud sis kredit poprvé dobil(a) až na akci.

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit?
Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj jednoduše do 14 dní po akci zažádat přes online účtenku, NFCtron Tickets nebo mobilní aplikaci NFCtron. Peníze ti přijdou na účet, v hotovosti je nevracíme.

Nevíš si rady? Pomůže ti návod nebo support tým NFCtron.

Proč nemůžu platit kartou?
Kredit na čip je možné dobít platební kartou na dobíjecích místech. U prodejců je zajištění infrastruktury sítě pro platbu kartou příliš nákladné a na mobilní signál se nemůžeme spoléhat. Platba kartou přes terminál zahrnuje komunikaci přes internet s bankou, zejména v exponovaných místech by tak docházelo k výraznému zpomalení prodeje. Díky placení čipem můžeme zaručit, že žádný výpadek nenastane a vše bude fungovat i bez přístupu k mobilní síti.

technologický partner

Nahoru Přesunout se na začátek stránky