Úvod > Jídlo&pití

Jídlo&pití

Bistro Leháro

Leháro bylo v loňském roce v obležení. Aby ne, burgery ze šťavnatého hovězího byly neskutečně lahodné. V kombinaci s pivkem - level dokonalé!

Faency Fries

Výběrové české brambory, skvělé domácí dipy a unikátní způsob přípravy. I to jsou důvody, proč na tento love brand pěje chválu Lukáš Hejlík. Pochutnáte si - garantováno.

Swift bistro

Spaghetty míchané v bochníku parmazánu. Domácí panini s roastbeefem nebo vege varianta s mozzarelou. Tuhle itálii si zamilujete. Ciao.

The Street

Ideální jídlo na festival? Jasně, hot dogy. Navíc mimořádně lahodné od The Street restaurant. Ale také kousek Mexika v podobě nachos. Vegetariáni vítáni.

Palačinkola

Francouzské palačinky „crepes“ výhradně z kvalitních surovin. Ať už si vyberte sladkou či slanou, odejdete od těchto sympaťáků z Olomouce maximálně spokojení.

My Way

Tyhle sympaťáky ze Zlína určitou znáte. Ale pokud neznáte jejich trhané vepřové, tak se u tohoto foodtrucku zastavte. Pošmáknete si .-)

Café Alberto

Pohoda na pláži a ledová káva k létu prostě patří. Stejně jako shot ristretta při západu slunce. Tak či tak, káva bude skvělá, garantováno.

Vafle z BonCafé

Čerstvá vafle, zmrzlina a ovoce. Tato sladká pochoutka vás povzbudí kdykoliv budete potřebovat. Nebo si jen přijďte zamlsat :-)

Vinařství Hruška

Svěží minerální vína opět dorazí z rodinného Vinařství Hruška. A protože vás loni víno bavilo, letos to bude ve větším. Z trucku si dáte i prémiová vína či frizzante. Na zdraví.

Grill u Bejka

Tortilly s kuřecím masem, ledovým salátem a rajčátky. Taky spousta masa na grillu a kotel srandy k tomu. Tady se zastavte, nebudete litovat.

Langoše

Tahle maďarská klasika u vody nemůže chybět. A to ani u nás. Takže langoše v premiéře na Lážo Plážo :-)

Řeznictví Šindelář & Syn

Bio hovězí guláš, vepřové i kuřecí řízky nebo smažení sýr v bulce. Máte - li rádi českou klasiku, zastavte se u stánku Šindelář & Syn, rodinné firmy z Brna.

A ještě nejsme u konce, sledujte nás.

Kontakt pro prodejce

V případě zájmu prodeje na festivalu nás kontaktujte zde:

mambistro@gmail.com

Nahoru Přesunout se na začátek stránky