Úvod > Praktické informace > Bezhotovostní platby

Britská senzace
v Otrokovicích

The Hara

Line-up Lážo Plážo Festu bude opět mezinárodní. Do Otrokovic totiž v červnu zamíří britské trio The Hara, které letos uchválilo Rock for People.

The Hara nemají rádi škatulky a sami se označují za „žánrově fluidní". Začali spolu hrát v roce 2017 a prakticky okamžitě si získali pozornost na streamovacích platformách.

Ještě větší popularitu jim přinesla první festivalová vystoupení, mimo jiné na slavném Download Festivalu. Jejich pódiová show je přirovnávána k rockovým legendám Queen, AC/DC nebo Guns N' Roses.

Letos se The Hara stali senzací Rock for People, když na poslední chvíli nahradili v programu Incubus a naprosto ovládli hlavní stage.

„Po velkém úspěchu švédské kapely Royal Republic jsme měli jasno v tom, že chceme do Otrokovic opět přivézt aktuální zahraniční jméno. The Hara je přesně ten typ kapely, která je famózní při živém vystoupení. Na Lážo Plážo Festu k tomu dostane ideální večerní slot. Nepochybně nás čeká fantastická show," říká k oznámení The Hara šéf festivalu Honza Svoboda.

Napsali o The Hara na RFP2023

Headliner: „Tahle malá klubová kapela předvedla na druhém největším pódiu v Evropě fantastickou show a interakci s diváky. Zpěvák Josh Taylor si zapogoval přímo v moshpitu a ohromil svou energií a ukázal, že na festivalu Rock for People se může stát cokoliv. A že tahle kapela na velká pódia rozhodně patří a brzy doroste."

Frontman: „The Hara jsou absolutní senzací letošního ročníku, jelikož na poslední chvilku dostali nabídku, která se neodmítá. Zamířili rovnou na hlavní stage, která jim neskutečně slušela. O téhle kapele určitě ještě uslyšíme!"

Rocksound: „Koncert měl neuvěřitelný náboj a energii, která kulminovala v okamžiku, kdy Josh skočil do diváků a zasurfoval si nad jejich hlavami."

Nahoru Přesunout se na začátek stránky