Úvod > Lážo Plážo v roce 2021

Lážo Plážo
v roce 2021

Čaute parto!

divoký rok 2020 se nezadržitelně blíží do finále a mnoho z vás se ptá, jak to bude s koncerty v roce 2021. Věšteckou kouli pochopitelně nemáme, ale za to vám můžeme říci pár slov o tom, jak se na sezónu 2021 připravujeme u nás.

My jsme optimisté a makáme na tom, abychom Lážo Plážo Fest 2021 připravili v maximálně možné kvalitě. Jasně, musíme počítat s novými pravidly a nařízeními, ale pořád je to lepší, než odepsat další ročník. Co říkáte? 

Zároveň máme radost, že se o festival zajímáte a zahrnujete nás svými dotazy :) Takže tady jsou reakce na ty nejčastější, plus přidáváme několik novinek za nás. A pokud nějaká odpověď zapadla, neváhejte a napište nám na Facebook, Instagram nebo pošlete třeba e-mail. Rádi odpovíme <3

Platí vstupenky z letošního roku?

Jasně, platí! Zároveň v průběhu pololetí přidáme vstupenky pro ZTP/P a vstupenky junior.

Co kdyby Vláda ČR festival zakázala?

Vrátíme vám peníze. A budou i jiné možnosti. Každopádně co si zvolíte, bude jen na vás. Nic neriskujete.

Jaká bude kapacita?

Určitě nižší než loni. Počítáme s tím, že v příštím roce nějaká omezení co do počtu fanoušků budou. Na druhou stranu bude mnohem větší komfort, rychlejší odbavení na barech a u street food pointů.

Budou vstupenky i na místě?

Ano, pokud se festival nevyprodá dopředu. Sledujte nás na FB a IG pro nejčerstvější novinky.

Bude stejný program?

Hlavní kapely Mig 21, Wohnout, Horkýže Slíže a Pokáč budou! Kali měl bohužel dlouhodobě domluvené hraní na východním Slovensku. Zároveň máme potvrzeno několik dalších kapel, které zveřejňíme až poté, kdy bude jasná kapacita festivalu.    

Jak to bude s hygienou?

Bez ohledu na vládní opatření pro nás služby byly a jsou prioritou. Platby probíhají výhradně bezkontaktně, 80% toalet je splachovacích a po celou dobu festivalu uklízených. V areálů bude dostatek míst k mytí a desinfekci. Navyšujeme kapacity barů a street food pointů tak, aby se netvořily fronty. Festival je OPEN AIR.

Bude opět MHD po festivalu?

Jasně. Stejně jako loni objednáme trolejbusy, které vás po ukončení programu rozvezou po Otrokovicích a Zlíně. 

Nahoru Přesunout se na začátek stránky