Úvod / Praktické informace > Bezhotovostní platby

Kemp

Lážo Plážo Fest si naplno užiješ s noclehem v našem kempu. Najdeš jej hned vedle parkoviště u festivalového areálu. Kemp bude oplocený, hlídaný a kromě místa pro stan v něm budou k dispozici i toalety a základní umývání. Sprchu si můžeš dát ve festivalovém areálu. S identifikační páskou KEMP se do areálu dostaneš v sobotu už od 8:00.

Samotný kemp bude otevřený od pátku 10:00 do neděle 12:00. Pásky si letos můžeš vyzvednout přímo na recepci kempu.

Místo v kempu koupíš tady za 300 Kč na osobu za celý pobyt. Před odjezdem po sobě prosím ukliď a nech místo v takovém stavu, v jakém bylo před tvým příjezdem. Festival i služby chceme dlouhodobě rozvíjet a řádně uklizený areál nám pomůže při jednání s majiteli pozemků pro budoucí ročníky.

Rozhodně doporučujeme ve stanech nenechávat cennosti. Na kemp i parkoviště bude dohlížet bezpečnostní služba, přesto není důvod lákat do stanu nezvané hosty. Případně si můžeš tady objednat skříňku v úschovně SafeBox, která bude před hlavním vstupem.

Kemp opusť nejpozději v neděli 24. června 2023 do 12:00. Díky! 🧡

Chceš přijet s karavanem? I pro ten máme místo. Vyjde na 600 Kč za celý pobyt a budeš mít přístup k sociálnímu zázemí kempu. Objednávej tady.Nahoru Přesunout se na začátek stránky