Úvod / Praktické informace > Bezhotovostní platby

Doprava na festival

Auto můžeš nechat v klidu doma. Na Lážo Plážo Fest se dostaneš pohodlně prostřednictvím MHD, která je v Otrokovicích, jakožto významném dopravním uzlu, bohatě zastoupena. Můžeš využít vlaky, trolejbusy i autobusy. Ty Tě dostanou pohodlně až na Štěrkáč. A taky zpět.

Cestu si můžeš naplánovat například zde.


▶ TAM

MHD ze Zlína, náměstí Práce – linky 2 a 6 na zastávku Otrokovice, Pošta. Dále pak linkou 55 na zastávku Otrokovice, Štěrkoviště.

MHD z Otrokovic – linka 55 ze zastávky Otrokovice, žel. stan. na zastávku Otrokovice, Štěrkoviště.


◀ ZPĚT

Mimo pravidelnou linku 70, 55 a 2 s můžeš využít některý z mimořádných spojů MHD na trase Štěrkoviště – Zlín, náměstí Práce a JS, které budou přistaveny o půlnoci a odjedou po naplnění Jízdenka na mimořádné spoje stojí 20 Kč a dá se zaplatit náramkem.

Zastávky mimořádných spojů z LPF:
Štěrkoviště – Spol. dům – Otrokovice, nám – Otrokovice ŽS – Trávníky – U Mlýna – Malenovice, křiž. – Louky, křiž. – Podhoří, sídl. – Prštné – Náměstí Práce – U Zámku – Čepkov – Pod Babou – Družstevní – Slunečná – Křiby – Česká – JS, Kocanda


🅿 PARKOVÁNÍ

Auto nechte ideálně doma, ale pokud to jinak nejde, k Štěrkovišti se dostanete sjezdem 261 dálnice D1 ze směru od Brna. Parkoviště bude na louce vedle areálu, stejně jako minulý ročník.

Nahoru Přesunout se na začátek stránky