Úvod / Praktické informace > Bezhotovostní platby

Doprava na festival

Auto můžeš nechat v klidu doma. Na Lážo Plážo Fest se dostaneš pohodlně prostřednictvím MHD, která je v Otrokovicích, jakožto významném dopravním uzlu, bohatě zastoupena. Můžeš využít vlaky, trolejbusy i autobusy. Ty Tě dostanou pohodlně až na Štěrkáč. A taky zpět.

Cestu si můžeš naplánovat například zde.


▶ TAM

MHD ze Zlína, náměstí Práce – linky 2 a 6 na zastávku Otrokovice, Pošta. Dále pak linkou 55 na zastávku Otrokovice, Štěrkoviště.

MHD z Otrokovic – linka 55 ze zastávky Otrokovice, žel. stan. na zastávku Otrokovice, Štěrkoviště.


◀ ZPĚT

Mimo pravidelnou linku 70, 55 a 2 s můžeš využít některý z mimořádných spojů MHD na trase Štěrkoviště – Zlín, náměstí Práce a JS, které budou přistaveny o půlnoci a odjedou po naplnění Jízdenka na mimořádné spoje stojí 20 Kč a dá se zaplatit náramkem.

Zastávky mimořádných spojů z LPF:
Štěrkoviště – Spol. dům – Otrokovice, nám – Otrokovice ŽS – Trávníky – U Mlýna – Malenovice, křiž. – Louky, křiž. – Podhoří, sídl. – Prštné – Náměstí Práce – U Zámku – Čepkov – Pod Babou – Družstevní – Slunečná – Křiby – Česká – JS, Kocanda


🅿 PARKOVÁNÍ

Auto nechte ideálně doma, ale pokud to jinak nejde, k Štěrkovišti se dostanete sjezdem 261 dálnice D1 ze směru od Brna. Parkoviště bude na louce vedle areálu, stejně jako minulý ročník. Parkovací místo si můžeš koupit předem (tady) za 200 Kč na celý festival (pátek až neděle). Místo pro karavan vyjde na 600 Kč s tím, že budeš mít přístup k sociálnímu zázemí kempu.

Nahoru Přesunout se na začátek stránky