-->
Úvod > Bude Lážo Plážo?

Bude Lážo Plážo?

Milí fanoušci,

původně jsme mysleli, že vám v těchto dnech představíme klíčové novinky k letošnímu Lážo Plážo Festu. Ale člověk míní a život mění. Asi už tušíte, že korona mění. Nejen naše životy, ale také Lážo Plážo. Stejně jako ostatní festivaly jsme se ocitli ve velké nejistotě, chceme však být optimisté. I proto bedlivě sledujeme veškeré informace a jsme v kontaktu s umělci, našimi dodavateli, ale i státní správou. V tento moment máme připraveny tři scénáře a jeden z nich v určité chvíli upřednostníme. Na to, který to bude, si musíme ještě pár dnů počkat. Přesto věříme, že vše dobře dopadne a nakonec si na otrokovickém Šterkáči připijeme na zdraví. Dříve, či později.

Jaké máme možnosti?

1. Festival proběhne v původním termínu

Tato šance je v tuto chvíli bohužel minimální. Na druhou stranu, kdo z nás si na počátku března dokázal představit celorepublikovou měsíční karanténu? Do původního data zbývají více než dva měsíce a vzhledem k různým protichůdným vyjádřením a dobrému vývoji se může stát opravdu cokoliv.

2. Festival proběhne v druhé polovině léta

O letošní Lážo Plážo opravdu nechceme přijít. A pokud by se ukázalo, že je reálné festival uspořádat, určitě budeme za tuto šanci bojovat. Byť je pravděpodobné, že bychom čelili různým omezením (např. danému počtu lidí), uděláme maximum pro to, aby se festival uskutečnil.

3. Festival přesuneme na červen 2021

Přesun o rok je tou nejjistější variantou. Neměli bychom z mnoha důvodů radost, ale pokud by to znamenalo záchranu festivalu, nebudeme váhat. Byla by to logická a racionální volba. Ale pořádnou párty bychom chtěli již letos!

Finální rozhodnutí uděláme do poloviny května. Do té doby by již měl být znám epidemiologický plán, který bude pro toto rozhodnutí klíčový a budeme jej samozřejmě respektovat. Prioritou však bude zdraví a bezpečnost každého jednotlivého fanouška. V tento moment vás prosíme o trpělivost. Pokud se cokoliv změní, budeme vás neprodleně informovat.

Díky, že jste s námi! Držte se ❤

Honza & tým LPF

 

V Otrokovicích, 21. dubna 2020

Nahoru Přesunout se na začátek stránky