Úvod > 2020 → 2021

2020 → 2021

Milí fanoušci Lážo Plážo Festu,

dlouho jsme doufali a věřili. Realita je však nakonec jiná. Druhý ročník festivalu Lážo Plážo musíme přesunout na 26. června 2021. Aktuální vládní nařízení nám neumožňují uspořádat festival v původním termínu v plném rozsahu a upřímně ani nevěříme, že ve druhé polovině léta bude situace výrazně lepší. A to i přesto, že bychom si to moc přáli. Z tohoto pohledu je právě přesun na příští rok tou nejzodpovědnější variantou. Než dělat festival napůl, raději za rok a v plné parádě! Věříme, že je to ta nejlepší cesta.

Dobrou zprávou je, že již nyní máme potvrzena vystoupení letošních headlinerů Mig 21, Horkýže Slíže, Wohnout nebo Pokáče na LPF 2021. K nim přibude dalších osm interpretů, které budeme v průběhu roku zveřejňovat, stejně jako další novinky k festivalu.  

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a jejich prodej pokračuje. Pokud je to ve vašich možnostech, vstupenky si do příštího roku, prosím, ponechejte. Moc nám to pomůže a ještě ušetříte, protože levnější už nebudou. Po roce příprav jsme tímto omezením přišli o jediný den, kdy se celoroční náklady na služby, mzdy, zálohy na techniku či kapely splatí a promění v krásný festival. Nikdo z nás nemohl tušit, že budeme muset bojovat s něčím, o čem jsme před pár měsíci ani nevěděli. Věříme, že i tuto nepříjemnost zvládneme. A s vaší pomocí to půjde mnohem lépe. Děkujeme!          

Chápeme, že ani pro vás není situace v těchto dnech snadná. Pokud se rozhodnete vstupenky vrátit, připravili jsme pro vás formulář, kde se můžete přihlásit k jejich refundaci. Najdete ho pod tímto odkazem. Na jeho vyplnění máte čas až do konce května. Postup refundace vám sdělíme ihned poté, co Vláda ČR přijme legislativu k aktuálnímu zákazu. Každopádně nebudeme nijak otálet. Případné dotazy také rádi zodpovíme na e-mailu: povidej@lazoplazofest.cz      

Neobracejte se, prosím, na prodejce vstupenek GoOut a TicketPortal. Jsme připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy a požadavky.  

Bude to dlouhých 14 měsíců, než se zase v plné parádě potkáme na Štěrkáči. Ale nevzdáváme se! O to více budeme makat, aby byl druhý ročník maximálně vychytaný. Zároveň pro vás chystáme sérii koncertů v průběhu roku, aby se nám po sobě nestýskalo. Potkat se s námi můžete třeba 26. září v Bystřici pod Hostýnem, kde pod hlavičkou festivalu vystoupí naši oblíbenci Horkýže Slíže. Uvidíme se tam?       

Nakonec bych rád poděkoval všem kolegům, přátelům i festivalovým partnerům, kteří se na Lážo Plážo Festu podílí. V průběhu roku jsou to desítky a na místě pak stovky lidí, kteří mají jediný cíl: udělat pro vás nejlepší možný festival. V tento moment to ani pro ně není jednoduchá situace. Pevně věřím, že si vše za rok vynahradíme ❤

 

Na viděnou 26. června 2021 na druhém ročníku Lážo Plážo Festu.

Honza & tým LPF

 

V Otrokovicích 4. května 2020

Nahoru Přesunout se na začátek stránky