PRAKTICKÉ INFO

MHD

Na fesťák hromadnou? Nejlepší volba! Pošetříme planetu a nemusíte se o nic starat. Přímo u Štěrkáče je zastávka „Otrokovice – Štěrkoviště“ na kterou míří několik linek z Otrokovic, Zlína a vlakového nádraží.
A navíc po skončení fesťáku máme nachystané 4 posilové spoje, které pojedou od Štěrkáče do Zlína + běžné linky.

Ideální cestu si naplánuj tady.


mapa okolí areálu

Centrální Parkoviště

Pojedete autem? OK, vemte alespoň někoho s sebou – domluvit si parťáka můžete třeba na události. Každopádně vás moc prosíme, využijte oficiální parkoviště, které jsme za pomoci Zemského Hřebčince v Tlumačově připravili hned vedle Štěrkáče. Parkování mezi domy, nebo na místech k tomuto účelu nevhodných, prosím, nezkoušejte. Na místě bude operovat Městská Policie, tak abyste neskončili s botičkou .-) A pamatujte, kdo řídí – NEPIJE. Využijte MHD … EASY.


mapa parkoviště LPF

Kelímky

Většina festivalových nápojů bude čepována do vratných kelímků se zálohou 50 Kč. Areál Štěrkáče je nádherný a byla by škoda ho mít za chvíli zaneřáděný odpadem, který pak skončí kdoví kde. Ale to určo víte .-) Kelímek dostanete s nápojem na každém výčepu, výměnou pak vždy nový. Nakonec kelímek můžete vrátit na označeném místě, které se bude nacházet u východu z festivalu. Zálohu dostanete samozřejmě nazpět.
Na zdraví!


mapa areálu LPF

Organizační řád

I Lážo Plážo má svá pravidla. Ale nebojte, bránit zábavě rozhodně nebudeme. Naopak chceme, aby jste si festival užili na plné pecky a nikdo vám zábavu nezkazil. Proto je tu pár bodů, které si před odjezdem přečtěte. Tak, a oficiality máme za sebou, přejeme příjemnou zábavu .-)